svatby

V nabídce mám 3 základní balíčky pro rychlý přehled toho co nabízím. Neváhejte nezávazně poptat balíček, který se nejvíce blíží Vašim představám a uvést termín svatby. Obratem Vám odpovím a nastavíme fotografování dle Vašich požadavků i s cenovou kalkulací.
Minimální doba fotografování je 4 hodiny.

Samozřejmostí je osobní setkání, kde probereme poslední detaily a osobně se poznáme. 


Co můžete očekávat:

bez rozdílu, jaký balíček si vyberete, vždy Vám bude předáno následující:

Pěkné USB které obsahuje fotografie v nejvyšší kvalitě, z toho:

− všechny fotografie v originální velikosti
– upravené fotografie
– fotografie s rozlišením pro pro tisk 10×15
– fotografie s rozlišením pro pro web ( facebook…)

Zaheslovanou galerii na webu fotomikulka.cz po dobu 3 měsíců ( máte tak možnost sdílet fotky s kýmkoliv, kdo zná Vaše heslo ). Také si díky galerii sami vyberete, které fotky chcete vytisknout.

Na svatbě mě uvidíte s profi vybavou CANON. K pořízení snímků a následné upravě přistupuji zodpovědně. Jsem připraven i s náhradním fotoaparátem i objektivy, pro případný výpadek techniky. Přeci jen, Váš den je vyjimečný a nelze riskovat ztrátu snimku.

Respektuji soukromí a Vaše fotky veřejně nikde neprezentuji. Jen pokud požádám a dostanu od Vás souhlas.

Rodinné foto

Pouze lokalita okres OLOMOUC a ŠUMPERK

cena 2000 Kč / hodina

Fotografování nejen dětí ale celé rodiny v přírodě. Vyberte lokalitu, kde se Vám líbí, nebo nechte výběr na mě. Stále říkám, že příroda je nejlepší ateliér, přesvědčím Vás o tom. Fotím celoročně, ale nejzajímavější je rozkvétající jaro a barevný podzim.

Na rodinné foto nám stačí 1 hodina. Předám min. 10 upravených foto  v elektronické podobě s termínem do 1 týdne. ( předával jsem i 50 foto, které jsme zvládli za hodinu…hodně záleží na prostředí a jak se malý nezbedové nechají fotit )

Záloha ani osobní setkání předem  není nutné. Domluvíme se a setkáme přímo na místě. Vaše snímky uvidíte v soukromé galerii na mém webu, heslo si nastavíte sami. Fotky uvidí jen ten, s kým heslo sdílíte. Po 3 měsících bude galerie vymazána.

Respektuji soukromí a Vaše fotky veřejně nikde neprezentuji. Jen pokud požádám a dostanu od Vás souhlas.